آرشیو اخبار

آخرین خبرهای طرح در رسانه ها

نشست هم اندیشی با کارشناسان اشتغال دستگاه‌های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری در خصوص طرح الگوی نوین توسعۀ مشاغل خانگی 1398/02/01

نشست هم اندیشی با کارشناسان اشتغال دستگاه‌های اجرایی استان چهارمحال وبختیاری با هدف تسهیل در صدور مجوز و ارائۀ تسهیلات مشاغل خانگی ویژه متقاضیان طرح الگوی نوین توسعۀ مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی برگزار گردید.


اشتغال ۲۷۰۰ نفردرطرح شبکه‌ی دستبافته‌های داری و دستگاهی جهاددانشگاهی طرح الگوی نوین مشاغل خانگی خراسان رضوی 1398/01/31

عامل توسعه شبکه‌ دستبافته‌های داری و دستگاهی طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی تاکید کرد: توانسته ایم در این طرح برای ۲۷۰۰ نفر ایجاد شغل و یا تثبیت شغل در بحث شبکه‌های دستبافته‌های داری و دستگاهی در استان داشته باشیم.


نشست بررسی و آسیب شناسی مرحله ی اتصال به بازار طرح مشاغل خانگی آذربایجان غربی 1398/01/26

نشست بررسی و آسیب شناسی مرحله ی اتصال به بازار طرح مشاغل خانگی در آذربایجان غربی با حضور سرپرست واحد و معاونان در جهاددانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد.


گزارش تصویری/نشست هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی 1398/01/25

نشست هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی


نشست هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی 1398/01/25

نشست هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی روز شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در محل سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی برگزار گردید.


حل مشکلات مالی تسهیل‌گران طرح الگوی نوین مشاغل خانگی آذربایجان غربی از محل اعتبارات استانی 1397/12/26

نشست بررسی مشکلات پشتیبانان مشاغل خانگی با حضور سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مسوولان ذی ربط هر دو نهاد در محل جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.


رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح کرد: چهار گام برای آغاز کسب و کارهای خانگی /فهرست مشاغل مشمول حمایت 1397/12/25

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی با تشریح مراحل راه‌اندازی مشاغل خانگی، فرایند صدور مجوز برای این نوع کسب و کارها را اعلام کرد.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : لرستان یکی از استان‌های موفق در الگوی جدید مشاغل خانگی است 1397/12/23

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، لرستان را یکی از استان‌های موفق الگوی جدید مشاغل خانگی دانست و گفت: در صورتی که در سال ۹۸ برنامه حضور در بازارهای جهانی و برندسازی در دستور کار قرار گیرد، کمک مستقیم می‌کنیم.


گزارش تصویری/ نشست ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی 1397/12/18

گزارش تصویری/ نشست ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی


رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: یکی از مشکلات توسعه مشاغل خانگی ناشی از مسائل بانکی است 1397/12/16

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: یکی از مشکلات در مسیر توسعه مشاغل خانگی ناشی از مسائل و مشکلات بانکی است .