آرشیو اخبار

تاریخ خبر : 1397/11/11

نخستین همایش هم‌اندیشی اتصال به بازار جهانی، ایجاد، حفظ و توسعه بازار و مدیریت تحریم‌ها/ معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح کرد: چگونگی استفاده از ظرفیت‌های اتصال به بازار منطقه ای در دوران تحریم

معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ابعاد مختلف چگونگی استفاده از ظرفیت های اتصال به بازار منطقه ای در دوران تحریم را تشریح کرد.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عیسی منصوری امروز ، پنج شنبه یازده بهمن در نخستین همایش هم اندیشی اتصال به بازار جهانی ، ایجاد، حفظ  و توسعه بازار و مدیریت تحریم ها که با حضور جمعی از کار افرینان برگزار شد به الگو های مختلف کشورهای تحریم شده اشاره کرد و گفت : اکنون کشور ما در شرایطی قرار دارد که نیازمند مشارکت های حداکثری برای اتصال به زنجیره های ارزش منطقه ای هستیم .

وی ادامه داد : برای اتصال به بازارهای منطقه ای محدودیت کمتری وجود دارد و باید از این نوع ظرفیت ها استفاده شود .

معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بر تجارت ارزش تاکید کرد توضیح داد : باید در شرایط فعلی به جای کالا وَ  یَا در کنار کالا به تبادل دانش و ارزش بابات رهای جهانی بپردازیم .

منصوری ضمن یاداوری این نکته که ازمشکلات کارافرینان در داخل کشور به خوبی اگاهی دارد اظهار امیدواری کرد که نتایج این گردهمایی منجر به تقویت حوزه های کارافرینانه و خلاقانه شود.

در ادامه این گردهمایی  "رحیم سرهنگی " مدیر کل دفتر توسعه کارافرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : دوازده سال است که در کشور جشنواره کارافرینان برتر برگزار می شود که انتخاب ها طی فرایندی تخصصی انجام می شود .

رحیم سرهنگی ادامه داد : همواره این سوْال مطرح بوده است که پس از شناخت کارافرینان برتر باید نحوه ارتباط و شبکه سازی این افراد خلاق در پهنه های جغرافیایی متفاوت چگونه باشد و هدف از برگزاری این همایش ، هم افزایی نواوری ها و خلاقیت هاست به نحوی که بتوان سال به سال بر تعداد کارافرینان مرفق در کشور اضافه کرد.

 همچنین مهناز إمامدادی  رئیس دییرخانه ستادمشاغل خانگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در این همایش اظهار کرد : علیرغم فعالیت های گسترده دربخش های اقتصادی جای خالی اتصال به بازارهای جهانی حس می شود.

 وی برگزاری این گردهمایی را اتفاقی نو دانست که به شبکه و تیم سازی افراد توانمند، کمک می کند تا در عرصه تولید و بازار خارجی نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

رئیس دییرخانه ستادمشاغل خانگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد : در شرایط تحریم و روزهای سخت نیز می توان با تکیه بر توان و قدرت داخلی  و مدیریت توانمندی ها سربلند باشیم .

امامدادی

آخرین خبرهای طرح در رسانه ها

اشتغال ۲۷۰۰ نفردرطرح شبکه‌ی دستبافته‌های داری و دستگاهی جهاددانشگاهی طرح الگوی نوین مشاغل خانگی خراسان رضوی
نشست بررسی و آسیب شناسی مرحله ی اتصال به بازار طرح مشاغل خانگی آذربایجان غربی
گزارش تصویری/نشست هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی
نشست هماهنگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی
حل مشکلات مالی تسهیل‌گران طرح الگوی نوین مشاغل خانگی آذربایجان غربی از محل اعتبارات استانی
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح کرد: چهار گام برای آغاز کسب و کارهای خانگی /فهرست مشاغل مشمول حمایت
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : لرستان یکی از استان‌های موفق در الگوی جدید مشاغل خانگی است
گزارش تصویری/ نشست ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: یکی از مشکلات توسعه مشاغل خانگی ناشی از مسائل بانکی است
نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با حضور وزیر کار: تشریح اقدامات انجام شده الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی توسط دکتر بیجندی
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل : توسعه مشاغل خانگی برای ما حایز اهمیت است
دکتر بیجندی تشریح کرد؛اجرای موفقیت آمیز پایلوت الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی
امضاء تفاهم نامۀ همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و اتحاديۀ صنايع دستي استان
بازدید رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزی چهار محال و بختياری از دبیرخانه طرح اگوی نوین مشاغل خانگی
ارایه تولیدات حوزه ی مشاغل خانگی خراسان جنوبی در قالب هدایای مناسبتی
بازدید رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی از غرفه‌های نمایشگاه دست آفرین برج میلاد
در نشست هم‌اندیشی طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی عنوان شد؛حمایت همه جانبه از پشتیبانان این طرح درجهاددانشگاهی استان کرمانشاه
عرضه محصولات طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در نمایشگاه برج میلاد
گزارش تصویری حضور فعال پشتیبانان استانی طرح ملی الگوی نوین مشاغل خانگی در نمایشگاه برج میلاد
انعقاد قرارداد تولید بین شرکت تعاون فرش دستبافت روستایی شهرستان خواف و شرکت آرتاباز در طرح مشاغل نوین خانگی